Cifti i njohur i ekranit Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bekuan me nje vajze.
Ka qene Ermali i cili ka publikuar ne rrjete sociale te tij me Amin dhe vogelushen e porsalindur. Tashme cifti eshte prinder i dy femijeve se bashku me djalin Joel.

Categories: FotoLajmet

Skip to toolbar