Foto

Ami dhe Ermali bekohen me vajzë! (FOTO)

Cifti i njohur i ekranit Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bekuan me nje vajze. Ka qene Ermali i cili ka publikuar ne rrjete sociale te tij me Amin dhe vogelushen e porsalindur. Tashme cifti eshte prinder i dy femijeve se bashku me djalin Joel.

By -, ago
Foto

Ministria e Arsimit: Greva e SBASHK’ut, e paarsyeshme

Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë po e konsideron të paarsyeshme një grevë gjithëditore, të planifikuar për të hënën, 12 mars, në të gjitha institucionet e arsimit në Kosovë. Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës (SBASHK) ka paralajmëruar grevën, pasi Qeveria e Kosovës ende nuk e ka çuar Read more…

By -, ago
Foto

New Mercedes Gle

Magic – Made in Affalterbach. See how Mercedes-AMG enhanced the new G-Class even further 👉 mb4.me/strongerthantime_AMG. #strongerthantime [Mercedes-AMG G 63 | Combined fuel consumption: 13.2 l/100 km | CO2 emission: 299 g/km | mb4.me/EfficiencyStatement]

By Lodhe Kryt, ago
Foto

Personat që harrojnë janë më inteligjentë

A jeni në mesin e personave që harron shumë? Nëse po, atëherë me siguri se ndiheni paksa keq dhe e vlerësoni si trajtë të keqe. Por, nëse veç pak ndiheni të turpshëm për harresën tuaj, atëherë kemi disa lajme të mira për ju, transmeton Telegrafi. Një studim i publikuar nga Read more…

By -, ago
Skip to toolbar