Foto

Mediat greke japin alarmin: Kotzias na tradhëtoi. I dha tokë dhe det Shqipërisë. Armiqtë tani po zgjerohen

Mediat greke kanë ngritur alarmin sërish për marrëveshjen e detit mes qeverisë shqiptare dhe asaj helene. Kësaj here nuk janë ‘mburrur’ duke treguar se deti do të zgjerohet në favor të Greqisë, por e kundërta. Gazetari dhe ish-politikani Kiriakos Belopoulos, në emisionin e tij ‘Kondra & Riksi’ ka vënë alarmin Read more…

By Lodhe Kryt, ago
Foto

Kim nuk ndalet me foto të nxehtë

Ylli televiziv Kim Kardashian ka njoftuar se ka zvogëluar të pasmet. Dhe tashmë nuk mungojnë imazhet provokative. 37-vjeçarja Kim pa publikuar disa fotografi nga banjo e veshur vetëm në të brendshme. Kam harruar ta postoj mbrëmë” ishte mbishkrimi që bukuroshja ka shkruar në fotografi. Reagimet dhe komentet ishin të shumta Read more…

By Lodhe Kryt, ago
Skip to toolbar