Foto

Mediat greke japin alarmin: Kotzias na tradhëtoi. I dha tokë dhe det Shqipërisë. Armiqtë tani po zgjerohen

Mediat greke kanë ngritur alarmin sërish për marrëveshjen e detit mes qeverisë shqiptare dhe asaj helene. Kësaj here nuk janë ‘mburrur’ duke treguar se deti do të zgjerohet në favor të Greqisë, por e kundërta. Gazetari dhe ish-politikani Kiriakos Belopoulos, në emisionin e tij ‘Kondra & Riksi’ ka vënë alarmin Read more…

By Lodhe Kryt, ago
Skip to toolbar